Logo
Unionpedia
Communicatie
Ontdek het op Google Play
Nieuw! Download Unionpedia op je Android™ toestel!
Installeren
Snellere toegang dan browser!

Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij)

Snelkoppelingen: Verschillen, Overeenkomsten, Jaccard Similarity Coëfficiënt, Referenties.

Verschil tussen Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij)

Asterix vs. Het vlot van de Medusa (schilderij)

Albert Uderzo tekent Asterix (Amsterdam, 1971) Franse munt van 2 euro ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van de stripreeks Asterix. Asterix, oorspronkelijk Astérix, is een Franse stripreeks met in de hoofdrol de gelijknamige Galliër. ''Le radeau de la Méduse'', 1818, olieverf op doek ''Le radeau de la Méduse'', 1818, studie olieverf op doek Inkttekening, ongedateerd Detail van de horizon Compositieanalyse Het vlot van de Medusa (Le radeau de la Méduse, 1818) is de titel van een schilderij van Théodore Géricault, dat in het Louvre in Parijs hangt.

Overeenkomsten tussen Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij)

Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij) hebben 3 dingen gemeen (in Unionpedia): Afrika, Asterix als legioensoldaat, Parijs.

Afrika

Afrika geografisch Afrika is qua oppervlakte na Eurazië het grootste continent op Aarde.

Afrika en Asterix · Afrika en Het vlot van de Medusa (schilderij) · Bekijk meer »

Asterix als legioensoldaat

Asterix als legioensoldaat (in het Frans: Astérix légionnaire) is een strip van Asterix, uit 1967.

Asterix en Asterix als legioensoldaat · Asterix als legioensoldaat en Het vlot van de Medusa (schilderij) · Bekijk meer »

Parijs

De Eiffeltoren, met op de achtergrond de wolkenkrabbers van zakendistrict La Défense Parijs (Frans: Paris) is de hoofdstad en regeringszetel van Frankrijk.

Asterix en Parijs · Het vlot van de Medusa (schilderij) en Parijs · Bekijk meer »

De bovenstaande lijst antwoord op de volgende vragen

Vergelijking tussen Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij)

Asterix heeft 281 relaties, terwijl de Het vlot van de Medusa (schilderij) heeft 38. Zoals ze gemeen hebben 3, de Jaccard-index is 0.94% = 3 / (281 + 38).

Referenties

Dit artikel toont de relatie tussen Asterix en Het vlot van de Medusa (schilderij). Om toegang te krijgen tot elk artikel waarvan de informatie werd gehaald, kunt u terecht op:

Hey! We zijn op Facebook nu! »