Logo
Unionpedia
Communicatie
Ontdek het op Google Play
Nieuw! Download Unionpedia op je Android™ toestel!
Downloaden
Snellere toegang dan browser!

Aster (motorfiets)

Index Aster (motorfiets)

Een Aster uit 1904 Aster is een historisch Frans merk van auto's en motorfietsen.

13 relaties: Auto, Driewieler, Frankrijk, Inbouwmotor, Marsh (motorfiets), Motorfiets, Orient (motorfiets), Saint-Denis (Seine-Saint-Denis), Seine (departement), Tribune (motorfiets), Verenigde Staten, 1898, 1910.

Auto

Een auto of automobiel ('zelfbewegend', namelijk rijtuig zonder trekdier) (automobiel uit Grieks auto- 'zelf' en Latijn mobile 'bewegend') is een zelfstandig voortbewegend, rijdend vervoermiddel.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Auto · Bekijk meer »

Driewieler

Kinderfietsje Replica van Benz Patent-Motorwagen Nummer 1 uit 1886, voorloper van de moderne auto Gemotoriseerd Een driewielfiets is een driewielig vervoermiddel.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Driewieler · Bekijk meer »

Frankrijk

Frankrijk (Frans: France), officieel de Franse Republiek (République française; uitspraak), is een land in West-Europa en qua oppervlakte het op twee na grootste Europese land.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Frankrijk · Bekijk meer »

Inbouwmotor

Zenith Gradua uit 1918 Een inbouwmotor is een motorblok dat door verschillende producenten van auto's en motorfietsen wordt gebruikt om in te bouwen in eigen modellen.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Inbouwmotor · Bekijk meer »

Marsh (motorfiets)

Marsh (later MM) is een historisch Amerikaans motorfietsmerk.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Marsh (motorfiets) · Bekijk meer »

Motorfiets

Een motorfiets, of kortweg motor (in Frankrijk en België ook wel afgekort tot moto), is een gemotoriseerd voertuig op twee of drie wielen, eventueel met een zijspan of aanhangwagen.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Motorfiets · Bekijk meer »

Orient (motorfiets)

50px Orient is een historisch motorfiets- en automerk.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Orient (motorfiets) · Bekijk meer »

Saint-Denis (Seine-Saint-Denis)

Saint-Denis is een sterk geïndustrialiseerde voorstad van Parijs, en is gelegen op nauwelijks 5 km ten noorden van de metropool (departement Seine-Saint-Denis, regio Île-de-France).

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Saint-Denis (Seine-Saint-Denis) · Bekijk meer »

Seine (departement)

De creatie van de nieuwe departementen in 1968 Departement Seine (75) (Frans: département Seine) was een Frans departement.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Seine (departement) · Bekijk meer »

Tribune (motorfiets)

50px Tribune is een historisch merk van motorfietsen.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Tribune (motorfiets) · Bekijk meer »

Verenigde Staten

De Verenigde Staten, officieel de Verenigde Staten van Amerika, afgekort VS (Engels: United States of America, afgekort als USA of US), vaak (totum pro parte) Amerika (America) genoemd, is een federatie van 50 staten en het District of Columbia, grotendeels in Noord-Amerika gelegen.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en Verenigde Staten · Bekijk meer »

1898

Het jaar 1898 is het 98e jaar in de 19e eeuw volgens de christelijke jaartelling.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en 1898 · Bekijk meer »

1910

Kunstschilder. Pierre-Auguste Renoir omstreeks 1910 Twee mannen en twee kinderen in een automobiel, Parijs in 1910. 1910 is een jaartal volgens de christelijke jaartelling.

Nieuw!!: Aster (motorfiets) en 1910 · Bekijk meer »

UitgaandeInkomende
Hey! We zijn op Facebook nu! »